Człowiek w cyberprzestrzeni stacjonarne

Terminy rejestracji na zajęcia semestru letniego 2017/18

Rejestracja na zajęcia semestru letniego odbędzie się w nastepujących Czytaj więcej

Dyżur Pani prof. Lipowicz

W dniu 18 stycznia dyżur prof. I. Lipowicz odbędzie się o godz. 14.45 w sali 308.

Nowe połączenie komunikacyjne Metro Młociny - UKSW

Od 1 stycznia Łomianki zostały włączone do pierwszej strefy biletowej, co spowodowało między innymi zwiększenie liczby połączeń. Z pętli Młociny w kierunku Kampusu UKSW (przystanek Park Młociński) ruszają autobusy linii 150 i 750. Szczegóły na stronie ZTM.

I rok - 16.01.2018 odwołany wykład z Podstaw prawnych społeczeństwa informacyjnego

Szanowni Państwo,

dzisiejszy (tj.16.01.2018) wykład Pana Dziekana Marka Michalskiego z przedmiotu Podstawy prawne społeczeństwa informacyjnego  został odwołany.

 

 

Bezpłatne poradnictwo psychologiczne na UKSW

Szanowni Państwo, informujemy o możliwości korzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego na terenie Uczelni przez wszystkich studentów UKSW (w szczególności przez osoby z niepełnosprawnościami).Czytaj więcej

Terminy zaliczeń- II rok

Zaliczenie z z przedmiotu Zarządzanie projektem, jakością i ryzykiem odbędzie się 17 stycznia 2018 ok. godz. 14:00, po wykładzie, w sali 108 w bud.21.

Zaliczenie z przedmiotu Podstawy i rozwiązania analityki biznesowej (Business Intelligence) odbędzie się 26 stycznia 2018 o godz. 9:45 w sali 316 w bud.21.

 

 

Zmiana sali - p. mgr Święcicki

Od 18 XII 2017 konwersatorium "Infografika i wizualizacja", prowadzone przez p. mgra Wawrzyńca Święcickiego będzie się odbywało w sali 203 w bud. 21.


 

Informacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla studentów cudzoziemców

W ZUSie zmieniają się zasady wpłacania składek. ZUS przesyła informację, skierowaną do studentów cudzoziemców, którzy podpisali dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne o numerze rachunku składkowego (NRS). Prosimy: odbierz list z ZUS. Więcej informacji na plakacie informacyjnym.Czytaj więcej

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach