e-ISSN 2353-8139

Czasopismo znajduje się na liście czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Lista B - 13 pkt

Kolegium Redakcyjne:

Redaktor Naczelny: Jan Zabłocki

Redaktorzy Tematyczni: Aleksandra Gawrysiak-Zabłocka, Sławomir Godek, Maria Szczepaniec, Anna Tarwacka

Redaktorzy Językowi: Teresa Bałuk-Ulewiczowa, Dorota Oleszczak

Redaktor statystyczny: Ryszarda Rempała

Rada Naukowa:

Che Xiaoming (Chiny), Cosimo Cascione (Włochy), Luigi Garofalo (Włochy), Wojciech Góralski (Polska), Antun Malenica (Serbia), Carla Masi Doria (Włochy), Leonid Kofanov (Rosja), Manana Kopaliani (Gruzja), Marek Kuryłowicz (Polska), Jarosław Majewski (Polska), Marek Michalski (Polska), Cezary Mik (Polska), Francesco Milazzo (Włochy), Paul J. Du Plessis (Szkocja), Stanisław Prutis (Polska), Francesco Sini (Włochy), Janusz Sondel (Polska), Katarzyna Sójka-Zielińska (Polska),Grażyna Szpor (Polska), Konstantin Tanev (Bułgaria), Tadeusz Tomaszewski (Polska), Maria Zabłocka (Polska), Guodong Xu (Chiny)

Recenzenci:
Recenzenci "Zeszytów Prawniczych" 11.1-4: Marek Kuryłowicz, Adam Lityński, Joseph Mélèze Modrzejewski, Aleksander Stępkowski, Katarzyna Sójka-Zielińska, Andrzej B. Zakrzewski

Recenzenci "Zeszytów Prawniczych" 12.1-4: José Luis Alonso,  Krzysztof Amielańczyk, Ewa Bieńkowska, David Falada, Piotr Girdwoyń, Jacek Jastrzębski, Maciej Kaliński, Marek Kuryłowicz, Paola Lambrini, Jan Majchrowski, Joseph Mélèze Modrzejewski,  Piotr Niczyporuk, Artur Nowak-Far, Andrey Novikov, Łukasz Pisarczyk, Anton Rudokvas, Joanna Sieńczyło-Chlabicz, Aleksander Stępkowski, Daniil Tuzov, Jacek Wierciński, Mirosław Włodarczyk, Rafał Wojciechowski, Witold Wołodkiewicz, Andrzej B. Zakrzewski

Recenzenci "Zeszytów Prawniczych" 13.1-4: José Luis Alonso (Hiszpania), Krzysztof Amielańczyk (Polska), Ewa Bieńkowska (Polska), David Falada Czechy), Piotr Girdwoyń (Polska), Jacek Jastrzębski (Polska), Maciej Kaliński (Polska), Paweł Księżak (Polska), Marek Kuryłowicz (Polska), Paola Lambrini (Włochy), Jan Majchrowski (Polska), Joseph Mélèze Modrzejewski (Francja), Joanna Misztal-Konecka (Polska), Piotr Niczyporuk (Polska), Artur Nowak-Far (Polska), Andrey Novikov (Rosja), Łukasz Pisarczyk (Polska), Anton Rudokvas (Rosja), Michal Skřejpek (Czechy), Joanna Sieńczyło-Chlabicz (Polska), Aleksander Stępkowski (Polska), Renata Świrgoń-Skok (Polska), Daniil Tuzov (Rosja), Jacek Wierciński (Polska), Mirosław Włodarczyk (Polska), Rafał Wojciechowski (Polska), Witold Wołodkiewicz (Polska), Andrzej B. Zakrzewski (Polska)

Recenzenci "Zeszytów Prawniczych" 14.1-4: José Luis Alonso (Hiszpania),  Krzysztof Amielańczyk (Polska), Ewa Bieńkowska (Polska), David Falada Czechy), Piotr Girdwoyń (Polska), Jacek Jastrzębski (Polska), Maciej Jońca (Polska), Maciej Kaliński (Polska), Paweł Księżak (Polska),  Paola Lambrini (Włochy), Jan Majchrowski (Polska), Joseph Mélèze Modrzejewski (Francja), Joanna Misztal-Konecka (Polska), Piotr Niczyporuk (Polska), Artur Nowak-Far (Polska), Andrey Novikov (Rosja), Łukasz Pisarczyk (Polska), Anton Rudokvas (Rosja), Michal Skřejpek (Czechy), Joanna Sieńczyło-Chlabicz (Polska), Aleksander Stępkowski (Polska), Renata Świroń-Skok (Polska), Daniil Tuzov (Rosja), Jacek Wierciński (Polska), Mirosław Włodarczyk (Polska), Rafał Wojciechowski (Polska), Witold Wołodkiewicz (Polska), Andrzej B. Zakrzewski (Polska)

Recenzenci "Zeszytów Prawniczych" 15.1-4: José Luis Alonso (Hiszpania),  Krzysztof Amielańczyk (Polska), Ewa Bieńkowska (Polska), Katarzyna Bagan-Kurluta (Polska), David Falada (Czechy), Ewa Gajda (Polska), Piotr Girdwoyń (Polska), Jacek Jastrzębski (Polska), Maciej Jońca (Polska), Maciej Kaliński (Polska), Paweł Księżak (Polska),  Paola Lambrini (Włochy), Katarzyna Maćkowska (Polska), Joseph Mélèze Modrzejewski (Francja), Joanna Misztal-Konecka (Polska), Piotr Niczyporuk (Polska),  Andrey Novikov (Rosja), Anna Pikulska-Radomska (Polska), Łukasz Pisarczyk (Polska), Adam Redzik (Polska), Anton Rudokvas (Rosja), Izabella Rusinowa (Polska), Michal Skřejpek (Czechy), Joanna Sieńczyło-Chlabicz (Polska), Aleksander Stępkowski (Polska), Renata Świroń-Skok (Polska), Daniil Tuzov (Rosja), Jacek Wierciński (Polska), Mirosław Włodarczyk (Polska), Rafał Wojciechowski (Polska), Witold Wołodkiewicz (Polska), Andrzej B. Zakrzewski (Polska)

Adres Redakcji:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Wydział Prawa i Administracji
ul. Wóycickiego 1/3 blok. 17

Adres poczty elektronicznej:
zeszytyprawnicze@uksw.edu.pl

Deklaracja dotycząca wersji pierwotnej
Wersja pierwotna wszystkich zeszytów to wersja drukowana

Materiały do pobrania

Zeszyty prawnicze - numer 15.3.pdf
Zeszyty prawnicze - numer 15.4.pdf
Zeszyty prawnicze - numer 16.1 pdf
Zeszyty prawnicze - numer 16.2 pdf.
Zeszyty prawnicze - numer 16.3 pdf