Wyróżnienie dla Studenta Prawa WPiA UKSW

Pan Tomasz Kaniecki, student drugiego roku na kierunku Prawo WPiA UKSW, otrzymał wyróżnienie w zorganizowanym przez Polski Instytut Spraw Międzynarodowych wraz z Ambasadami Szwecji i Wielkiej Brytanii konkursie na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa Handlowo Inwestycyjnego (TTIP).

Ceremonia wręczenie nagród twórcom najlepszych prac odbyła się w rezydencji Szwedzkiej Ambasady przy ul. Bagatela 5. W przyjęciu uczestniczyli m.in. Ambasador Szwecji Steffan Herrstrom, Ambasador Brytyjski Robin Barnett oraz przedstawiciele PISM, Komisji Europejskiej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Gospodarki i amerykańskiej izby handlowej. Tekst dotyczył przede wszystkim sektora finansowego oraz prognozowanego wpływu podpisania umowy o transatlantyckim partnerstwie- handlowo inwestycyjnym na poszczególne sektory gospodarki.