Badania i rozwój

Szanowni Państwo, Pracownicy WPiA,

od 23 października rusza prowadzony przez dr Tomasza Janusa, kierownika Biura ds. Badań Naukowych UKSW, cykl zajęć, których celem jest szkolenie w zakresie  pisania i składania wniosków o granty naukowo-badawcze.

Zaproszenie kierowane jest w szczególności do doktorantów i młodszych pracowników naukowych.

Harmonogram zajęć:

  • od 23 października 2017 r. do 11 grudnia 2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 16:45-18:15; kampus Dewajtis, Nowy Gmach, sala 215
  • od 24 października 2017 r. do 12 grudnia 2017 r. w każdy wtorek w godz. 16:45-18:15; kampus Wóycickiego, budynek 23, sala 323.

     

      Zachęcamy też do zapoznania się z opracowaną przez Biuro ds. Badań Naukowych UKSW publikacją zatytułowaną Analiza treści recenzji wniosków składanych do Narodowego Centrum Nauki. Powstała ona w oparciu o recenzje wniosków składanych do NCN przez doktorantów i pracowników naszej uczelni w latach 2011-2014 (oczywiście przy zachowaniu anonimowości).

Celem opracowania jest wskazanie dobrych praktyk w pracach nad wnioskami składanymi do Narodowego Centrum Nauki. Opracowanie to ma ukazać proces recenzji wniosków składanych do NCN. Poniżej znajduje się link do publikacji:

http://bbn.uksw.edu.pl/sites/default/files/analiza_recenzji_NCN.pdf

 

     Osoby zamierzające przygotowanie wniosku konkursowego do Narodowego Centrum Nauki może zainteresować również mini poradnik przygotowany przez Biuro ds. Badań Naukowych UKSW - Dziesięć rad - jak nie popełnić błędu we wniosku do Narodowego Centrum Nauki? Poniżej link do poradnika:

http://bbn.uksw.edu.pl/sites/default/files/ncn_rady.pdf

Copyright © 2017 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach