Prodziekan WPiA UKSW moderatorem na międzynarodowej konferencji naukowej

Miło Nam poinformować, iż Pan prof. nadzw. dr hab. Piotr Zapadka, Prodziekan WPiA UKSW, w dniu 24 września 2015 r. przewodniczył (moderował) panel o tematyce „Zasada reverse charge w regulacjach VAT” na Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Współczesny wymiar przestępstw gospodarczych”, jaka zorganizowana została w Dąbrowie Górniczej przez Wyższą Szkołę Biznesu z Dąbrowy Górniczej, przy współudziale Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Ministerstwa Finansów. W trakcie konferencji naukowej przedstawiciele nauki prawa finansowego, urzędu prokuratorskiego, urzędów skarbowych i izb skarbowych, a także przedstawiciele Ministerstwa Finansów, ABW i innych służb państwowych z Polski i innych krajów UE dyskutowali na temat metod zwalczania przestępczości związanej z naliczaniem podatku VAT. Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy !!!