Gratulacje dla Pana dr Łukasza Kułagi

Z radością informujemy, że w ramach konkursu Opus 9, Preludium 9 i Sonata 9 którego organizatorem jest Narodowe Centrum Nauki w Krakowie, pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego otrzymali cztery granty o łącznej wysokości 423 672,00 zł. Wśród Nagrodzonych jest Pan dr Łukasz Kułaga z Katedry Prawa Międzynarodowego i Europejskiego. Serdecznie gratulujemy!

Granty otrzymały następujące osoby:

dr Monika Anna Mynarska (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) - Ocena wartości i kosztów dzieci z perspektywy cyklu życia (OPUS);

dr Katarzyna Anna Jażdżewska (Wydział Nauk Humanistycznych) - Dialog poklasyczny. Przemiany gatunku w starożytności (SONATA);

dr Łukasz Kazimierz Kułaga (Wydział Prawa i Administracji) - Zmiana paradygmatu w międzynarodowym prawie inwestycyjnym - w kierunku zrównoważonego podejścia (SONATA);

mgr Małgorzata Najderska (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) - Mocne strony charakteru dzieci i adolescentów w podejściu skoncentrowanym na zmiennych oraz w podejściu skoncentrowanym na osobach (PRELUDIUM).

Gratulujemy!