Nowe koło naukowe na WPiA

Koło Naukowe Prawa Handlowego działające przy Wydziale Prawa i Administracji UKSW zaprasza pasjonatów prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego i pochodnych. Koło skupia w swoich szeregach osoby pragnące pogłębiać swoją wiedzę oraz dzielić się nią między sobą, korzystając również z doświadczenia, pomocy i wsparcia kadry pedagogicznej Katedry Prawa Gospodarczego Prywatnego.

Opiekę i merytoryczny nadzór nad Kołem sprawuje dr Tomasz Szczurowski, Sędzia Sądu Okręgowego XXIII Wydziału Gospodarczego Odwoławczego, Wiceprezes Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie ds. KRS. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie stowarzyszenia, w którym studenci wykażą się faktycznym zaangażowaniem tak, by z aktywności w tej organizacji czerpać wymierne korzyści w postaci umiejętności zarówno praktycznych jak i poszerzonej wiedzy z przeróżnych działów prawa handlowego.

Nie jest ważne, czy już zajmujesz się tą dziedziną, czy dopiero zamierzasz się w nią wdrożyć. Spośród wielu organizowanych i planowanych w ramach działalności Koła inicjatywach z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Koło Naukowe Prawa Handlowego to jedynie narzędzie w rękach dające wiele możliwości rozwoju, ale tylko od Ciebie zależy, czy odpowiednio z niego skorzystasz.

Opiekun Koła: dr Tomasz Szczurowski
Zarząd Koła