Ostatnia szansa na zaliczenie szkolenia w zakresie BHP

Szanowni Państwo,

W BIEŻĄCYM ROKU AKADEMICKIM OSTATNIE DODATKOWE SZKOLENIE W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY DLA DOKTORANTÓW ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 08.06.2017 (czwartek) O GODZ. 17.00 (miejsce szkolenia: ul. Dewajtis 5, Nowy Budynek, sala nr 116).

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE

1. Powyższa informacja dotyczy wyłącznie Doktorantów, którzy w bieżącym roku akademickim (2016/2017) NIE UCZESTNICZYLI w szkoleniu w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
 2. Czas szkolenia wynosi 4 godziny lekcyjne.
 3. Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jest SZKOLENIEM OBOWIĄZKOWYM, zaś jego ukończenie jest JEDNYM Z WARUNKÓW ZALICZENIA ROKU STUDIÓW. Oznacza to, że jeśli ktoś z Państwa nie uczestniczył jeszcze  w szkoleniu zorganizowanym w naszym Uniwersytecie, zobowiązany jest do bardzo poważnego potraktowania sprawy i przybycia na szkolenie.