Grant z NCN dla Pana mgr. Zbigniewa Więckowskiego

Narodowe Centrum Nauki przedstawiło wyniki konkursu PRELUDIUM 13 na projekty badawcze osób rozpoczynających karierę naukową. Pan mgr Zbigniew Więckowski z Katedry Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego WPiA UKSW otrzymał grant na realizację projektu Model prawny leków biopodobnych. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs PRELUDIUM to jeden z najpopularniejszych programów NCN. W trzynastej edycji złożono 1180 wniosków, z czego 324 zakwalifikowano do finansowania. Pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie otrzymali trzy granty o łącznej wysokości 165 460 zł.

Są to następujące osoby:

• mgr Joanna Skurzak (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) – Francuska duchowość ateistyczna – 50 560 zł
  • mgr Zbigniew Więckowski (Wydział Prawa i Administracji) – Model prawny leków biopodobnych – 56 400 zł
  • mgr Marcin Łyczak (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) – Teorie modalności epistemicznych i ontycznych z pierwotnym pojęciem zmiany. Rozszerzenia logiki zmiany LC – 58 500 zł.

Biuro Badań Naukowych przypomina, że do 16 grudnia 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursów Preludium 14 i Opus 14.