Zaproszenie na gościnny wykład Duarte G. Henriques dotyczący finansowania prowadzenia sporu arbitrażowego przez podmiot zewnętrzny (Third Party Funding)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład Duarte G. Henriques, w ramach Warsaw Winter Arbitration Lecture, zatytułowany Defining TPF & Conflicts of Interest in International Arbitration. Wykład tematyką nawiązuje do zagadnienia, któremu poświęcony jest tegoroczny konkurs arbitrażowy VIS Moot. Wykład organizowany jest pod auspicjami WPiA UKSW, Akademii Leona Koźmińskiego oraz CRSIK WPIA UW.

Wykładowi towarzyszyć będzie panel, moderowany przez mec. Alicję Zielińska-Eisen, w którym udział wezmą studenci, przedstawiciele drużyn uniwersyteckich biorących udział w tegorocznym konkursie VIS Moot.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału!

Wykład, prowadzony w języku angielskim, odbędzie się 24 stycznia 2018 r. o godz. 17:00 w siedzibie kancelarii GESSEL (ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa).

Wymagana rejestracja - zgłoszenia proszę kierować na adres: i.bukowinska@gessel.pl).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do programu: http://gessel.pl/news/invitation-lecture-tpf-by-duarte-g-henriques/