Aktualności - stosunki międzynarodowe stacjonarne

Odwołanie zajęć - Pan dr Sz. Pawłowski

Informujemy, że w dniach 31.05.2016 r. - 3.06.2016 r. Pan dr Sz. Pawłowski odwołuje wszystkie swoje zajęcia oraz dyżur.

Egzamin z wykładu monograficznego "Intelligence in International Relations"

Egzamin z wykładu monograficznego "Intelligence in International Relations" odbędzie się w dniu 15 czerwca                   o godz. 18:00,  s. 1743.

Egzamin z wykładu monograficznego "Tendencje autonomiczne regionów"

Egzamin z wykładu monograficznego "Tendencje autonomiczne regionów" odbędzie się w dniu 6 czerwca o godz. 11:30,  s. 314.

Egzamin z wykładu monograficznego "Samorząd terytorialny w stosunkach międzynarodowych"

Egzamin z  wykładu monograficznego "Samorząd terytorialny w stosunkach międzynarodowych" odbędzie się w dniu         23 czerwca o godz. 15:00, s. 316.

Zaliczenie z przedmiotu "Międzynarodowe stosunki gospodarcze"

Zaliczenie z przedmiotu "Międzynarodowe stosunki gospodarcze" (I termin) odbędzie się w dniu 9 czerwca o godz. 15:00, s. 114

Terminy egzaminów dyplomowych

Szanowni Państwo w załączeniu publikujemy Zarządzenie nr 3/2015/2016 Dziekana Wydziału Prawa i Administracji z dnia 20 maja 2016 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania egzaminu dyplomowego kończącego studia stacjonarne oraz niestacjonarne I i II stopnia, jednolite magisterskie na kierunkach: Administracja, Prawo i Stosunki międzynarodowe.Czytaj więcej

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo, przypominamy, że zgodnie z Harmonogramem Roku Akademickiego, środa 25 maja i piątek 27 maja są dniami  wolny od zajęć dydaktycznych. 

Karta Absolwenta UKSW

KARTA ABSOLWENTA UKSW (DARMOWA) – ATRAKCYJNE ZNIŻKI NA PRODUKTY ORAZ USŁUGI
Jesteś studentem ostatniego roku studiów lub Absolwentem UKSW? Dołącz do Nas i korzystaj z przywilejów, które daje „Karta Absolwenta UKSW”. Wystarczy wypełnić deklarację znajdującą się na http://bk.uksw.edu.pl/node/204
Partnerami programu „Karta Absolwenta UKSW” są m.in.: Teatr Capitol, Kino Atlantic, Pizza Dominium.Czytaj więcej

Egzamin z monografu "Tworzenie i wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych (OZE) w Polsce i UE"

Egzamin z monografu "Tworzenie i wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych (OZE) w Polsce i UE" odbędzie się w dniu 9 czerwca 2016 o godz. 16.45 w sali nr 105 budynek 23 (WNHiS).

Dzień Mediacji na UKSW


31 maja 2016 r. w godz.10:00 - 16:00 na UKSW będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - Dzień Mediacji! Interesujesz się tą tematyką? A może wiesz o niej jeszcze niewiele? Gwarantujemy - warto zgłębić to zagadnienie! Jako że najlepiej uczyć się od specjalistów, zaprosiliśmy dla Was znamienitych praktyków z zakresu ADR, którzy postarają się przybliżyć istotę mediacji, a zwłaszcza pomijaną często mediację gospodarczą i finansową z perspektywy szeroko pojętego biznesu.
Czytaj więcej
Copyright © 2016 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach