KOORDYNATORZY PROGRAMU ERASMUS NA WYDZIALE PRAWA i ADMINISTRACJI UKSW

Kierunki Administracja, Człowiek w cyberprzestrzeni oraz Bezpieczeństwo w gospodarce cyfrowej:

dr Magdalena Wilczek Karczewska

m.wilczek.karczewska@uksw.edu.pl

Dyżury:
Wtorki, godz. 18.15 – 19.45, p. 1715
Soboty (zjazdy prawa niestacjonarnego),
godz. 13.00 – 14.00, p. 1715

Kierunek Prawo:

dr Andzej Pogłódek

a.poglodek@uksw.edu.pl

Dyżury:
Wtorki: 14:45 – 15:45 (do 30.11.2022 r.);
13:00 – 14:00 (od 1.12.2022 r.) w 1733

Koordynacja administracyjno-finansowa Programu:

Dział Współpracy Międzynarodowej

budynek nr 23, pok. 113
ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa
tel. +48 22 561 89 49 (94)
tel./fax +48 22 561 90 13
dwm.uksw.edu.pl

Szczegółowe informacje o możliwościach i zasadach udziału w programie Erasmus+ znajdują się na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: www.dwm.uksw.edu.pl

INFORMACJE OGÓLNE

Studenci Wydziału Prawa i Administracji mogą ubiegać się o wyjazdy zagraniczne w ramach Programu Erasmus+:

• na część studiów do zagranicznej uczelni partnerskiej, z którą WPiA ma podpisaną umowę dwustronną (patrz zakładka: WPiA International Partners),
  • na praktykę do kraju uprawnionego do uczestnictwa w Programie – do zagranicznego przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit albo innej instytucji.

O stypendia Erasmus+ mogą ubiegać się studenci przynajmniej drugiego roku studiów I stopnia, przynajmniej drugiego roku jednolitych studiów magisterskich, pierwszego roku studiów II stopnia, a także absolwenci pod warunkiem ukończenia procesu rekrutacji przed datą obrony pracy dyplomowej.

Szczegóły ofert wyjazdowych na dany rok akademicki dostępne są w systemie USOSweb, w terminach oficjalnie ogłaszanych rekrutacji.

Szersze informacje na temat Programu Erasmus+ znajdują się na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej UKSW: www.dwm.uksw.edu.pl.