Człowiek w cyberprzestrzeni

 

STUDIA

Stale rozwijający się rynek ICT/IT wymaga od pracowników zarówno sektora publicznego, jak i prywatnego orientacji w nowoczesnych technologiach i ich praktycznym zastosowaniu. Wysoko ceniona jest wiedza interdyscyplinarna, rozumienie projektów w kategorii celów i rezultatów oraz umiejętność analizy ryzyka i określenia ścieżek krytycznych projektów. Pracodawcy wymagają również potwierdzania kwalifikacji poprzez certyfikaty wydawane przez renomowane instytucje. Oferowane przez Wydział Prawa i Administracji studia podyplomowe ?Człowiek w Cyberprzestrzeni? doskonale wpisuje się w tę potrzebę, stanowiąc odpowiedz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na wzrastające zapotrzebowanie rynku pracy na ekspertów posiadających szerokie kompetencje zarówno w obszarze nauk społecznych, jak i technicznych. Studia objęte zostały honorowym patronatem Ministra Administracji i Cyfryzacji.

Dwusemetralne studia podyplomowe ?Człowiek w Cyberprzestrzeni? są adresowane przede wszystkim do pracowników instytucji publicznych zaangażowanych w projekty w obszarze ICT/IT oraz cyberbezpieczeństwa. Umożliwi on absolwentom nie tylko zdobycie unikatowej wiedzy, kontakt z ekspertami w dziedzinie cyberbezpieczeństawa i nowych technologii ale także uzyskanie prestiżowych certyfikatów IBM SPSS Expert potwierdzających kompetencje w obszarze ICT/IT.

Program studiów podyplomowych ?Człowiek w Cyberprzestrzeni? ma charakter interdyscyplinarny bazujący na  potencjale czterech kierunków studiów prowadzonych w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego ? prawo, informatyka, socjologia oraz ekonomia. Zajęcia prowadzone będą przez najwyższej klasy specjalistów zarówno z zakresu nauki, jak też i praktyki.

Uzyskanie dyplomu ukończenia tych studiów nie wymaga przygotowania pracy dyplomowej ? a jedynie kończyćsiębędzie egzaminem zaliczeniowym. Zajęcia odbywaćsiębędąw kampusie akademickim zlokalizowanym w dzielnicy Warszawa ? Młociny (15 minut od końcowej stacji Metra), który zapewnia dogodne warunki do parkowania i infrastrukturę gastronomiczną.

 

NABÓR

Zasady rekrutacji

Nabór uczestników na interdyscyplinarne podyplomowe studia Człowiek w Cyberprzestrzeni rozpocznie się   w czerwcu 2016 r i prowadzony będzie do uzyskania planowanej liczby zgłoszeń

Koszt studiów wynosi 4500 zł

Planowany termin uruchomienia  zajęć I edycji studiów podyplomowych Człowiek w Cyberprzestrzeni przewidywany jest jesienią 2016 r.

W celu zapisania sięna studia należy:

1.      Zarejestrowaćsięw systemie IRK (link)

2.      Złożyćdo sekretariatu studiów podyplomowych Człowiek w Cyberprzestrzeni następujące dokumenty:

?      kwestionariusz osobowy ? wydrukowany z systemu IRK po zarejestrowaniu;

?      2 zdjęcia podpisane na odwrocie;

?      odpis i xero dyplomu ukończenia studiów wyższy (licencjackich/ inżynierskich/magisterskich;

?       ksero dowodu osobistego.

W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza online prosimy o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na studia adres cyberczlowiek.podyplomowe@uksw.edu.pl  lub o kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 (22)569 96 58

Dokumenty należy składaćosobiście od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 15.00 w sekretariacie studium p. Joanna Jamioł przy ul. Wóycickiego 1/3 bl. 17 pokój 1707(Biblioteka WPiA)

W celu ustalenia dogodnej dla Państwa godziny, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 

 

DANE KONTAKTOWE

Podyplomowe studia "Człowiek w Cyberprzestrzeni "


Kierownik studiów
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UKSW
prof. dr hab. Marek Michalski

Sekretarz Studiów
dr Justyna Kurek

Sekretariat
Joanna Jamioł 

godziny urzędowania: 10.00-15.00 (pon-pt)

tel.: +48 (22) 56 99 764

e-mail: cyberczlowiek.podyplomowe@uksw.edu.pl

Adres:

Wydział Prawa i Administracji UKSW
ul Wóycickiego 1/3 bl. 17 pokój 1707
01-938 Warszawa

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach