Archiwum konferencji

strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid_depth::operator_options() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::operator_options($which = 'title') in /home/wpia/public_html/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid_depth.inc on line 89.

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Zarząd sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej"

Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zatytułowanej "Zarząd sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej". Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2019 roku w Auli im. Jana Pawła II UKSW przy ulicy Dewajtis 9 w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zapraszamy do udziału!

Zaproszenie na II Konferencję naukową pt. "Wyzwania innowacyjności dla ekonomii i prawa w ochronie zdrowia"

Zapraszamy na II Konferencję naukową „Wyzwania innowacyjności dla ekonomii i prawa w ochronie zdrowia”, która odbędzie się w dniu 21 maja 2019 r. Organizatorami konferencji jest Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Katedra Ekonomii Stosowanej Kolegium Zarządzania i Finansów, SGH w Warszawie.
Szczegółowe informacje w tym formularz do rejestracji znajdują się pod linkiem: http://kpaist.uksw.edu.pl/ii-konferencja-naukowa-wyzwania-innowacyjnosci...Czytaj więcej

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową "200 lat ze spółką akcyjną, czyli polskie doświadczenia w recepcji spółki akcyjnej”

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "200 lat ze spółką akcyjną, czyli polskie doświadczenia w recepcji spółki akcyjnej”, organizowanej przez Katedrę Prawa Gospodarczego Prywatnego WPiA UKSW, która odbędzie się 15 maja 2019 r. w godz. 9:30-15:00 na WPiA UKSW ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa bud. 21, Aula Schumana.

Agenda konferencji

Czytaj więcej

Zaproszenie na XVI Bielańskie Kolokwium Karnistyczne

Szanowni Państwo, w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową - XVI Bielańskie Kolokwium Karnistyczne pt. "Środki zabezpieczające", która odbędzie się 22 maja 2019 roku w Auli Głównej im. Roberta Schumana w  budynku "Audytorium Maximum" Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Wóycickiego 1/3.  Szczegóły na temat konferncji wraz z formularzem rejestracyjnym pod linkiem.

Zaproszenie na konferencję naukową "Korzenie i owoce. Prawo rzymskie a współczesne prawo publiczne"

Zapraszamy na konferencję naukową Korzenie i owoce. Prawo rzymskie a współczesne prawo publiczne  organizowaną przez Kadrę Prawa Rzymskiego Wydziału Prawa i Administracji UKSW i Katedrę Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego Wydziału Prawa i Administracji UKSW, która odbędzie się w dniu 9 maja 2019 r. UKSW, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21, s. 106. Udział w konferencji jest bezpłatny. Program (LINK PONIŻEJ)
http://kpaist.uksw.edu.pl/konferencja-korzenie-i-owoce-prawo-rzymskie-a-wspolczesne-prawo-publiczne/

Czytaj więcej

Ogólnopolska konferencja naukowa „Sprzedawcy wiatru, czyli czy jesteśmy skazani na piramidy finansowe?”

W dniu 27 lutego 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji UKSW odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Sprzedawcy wiatru, czyli czy jesteśmy skazani na piramidy finansowe?”, organizowana przez Katedrę Prawa Gospodarczego Prywatnego i Katedrę Prawa Finansowego WPiA UKSW.Czytaj więcej

Debata pt. "Democracy in the United States"

8 marca 2019 r. Katedra Regionalnych Studiów Strategicznych zorganizowała międzynarodową debatę pt. Democracy in the United States. W debacie, prowadzonej przez kierownika Katedry, prof. UKSW Dariusza Górę-Szopińskiego, wzięli udział: konstytucjonalista, prof. David Forte z Cleveland State University oraz amerykanista, prof. UKSW Zbigniew Lewicki. Współorganizatorami wydarzenia była ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Stowarzyszenie Alumni.
Relacja z debaty znajduje się na stronie internetowej ambasady amerykańskiej: https://pl.usembassy.gov/debate_alumni/

Czytaj więcej

Zaproszenie na II Kongres Energetyki Lokalnej

Serdecznie zapraszamy na II Kongres Energetyki Lokalnej w dniu 21 stycznia 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Będziemy rozmawiać o energetyce lokalnej w ujęciu administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz biznesu. Jeżeli bliskie są Państwu tematy dotyczące prosumentów, klastrów energii oraz spółdzielni energetycznych – serdecznie zapraszamy już dziś do rejestracji na nasze wydarzenie! Udział w konferencji jest bezpłatny.Czytaj więcej

Zaproszenie na konferencję pt. "Samorząd powiatowy i wojewódzki – ocena funkcjonowania i wyzwania na przyszłość"

Zapraszamy na II Konferencję Młodych Naukowców Prawa Administracyjnego pt. "Samorząd powiatowy i wojewódzki – ocena funkcjonowania i wyzwania na przyszłość". Konferencja odbędzie się w dniu 17.12.2018 r. na WPIA UKSW (Aula Schumana). Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji oraz program pod linkiem: http://kpaist.uksw.edu.pl/zapraszamy-na-konferencje-samorzad-powiatowy-i-wojewodzki-ocena-funkcjonowania-i-wyzwania-na-przyszlosc-w-dniu-17-grudnia-2018-r/

Czytaj więcej

Zaproszenie na IV sesję naukową w ramach projektu "Człowiek w cyberprzestrzeni"

Zaproszenie 

na IV sesję naukową realizowaną w ramach projektu „Człowiek w Cyberprzestrzeni”

pt. Cyberprzestępczość – zagadnienia teoretyczne i praktyka

29 listopada 2018 r. (czwartek) godz. 10:00 -12:30

Aula Roberta Schumana, UKSW, ul. Wóycickiego 1/3 bud. 21, WarszawaCzytaj więcej

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach