Archiwum konferencji

Zaproszenie na VI. Sesję naukową w ramach projektu Człowiek w Cyberprzestrzeni

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UKSW zaprasza na VI. sesję naukową realizowaną w ramach projektu Człowiek w Cyberprzestrzeni pt. "Zrównoważony rozwój – harmonia między technologią, gospodarką, prawem a społeczeństwem". Sesja odbędzie się 12 grudnia 2019 r. (czwartek) w godz. 11:00 -13:30 w sali 114  w bud.21.
Szczegółowy program wydarzenia został zamieszczony w Zaproszeniu.

Zaproszenie na ogólnopolską konferencję naukową

Katedra Postępowania Cywilnego WPIA UKSW w Warszawie ma zaszczyt zaprosić Wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym postępowaniem cywilnym do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Sąd w sprawach cywilnych – stan de lege lata i postulaty de lege ferenda, która odbędzie się 9 grudnia 2019 r., na WPIA UKSW w Warszawie (sala 114 bud. AM).
Głównym przedmiotem rozważań planowanej konferencji jest analiza roli oraz pozycji sądu w sprawach cywilnych.Czytaj więcej

Zaproszenie na V Sesję naukową w ramach projektu Człowiek w Cyberprzestrzeni

5 czerwca 2019 r. (środa) w godz. 10:00 -12:30 w Auli Roberta Schumana w bud.21. odbyła się V sesja naukowa realizowana w ramach projektu Człowiek w Cyberprzestrzeni pt. "Tajemniczy świat kryptowalut".
Zaproszenie
 

Zaproszenie na XI Konferencję Naukową Bezpieczeństwo w Internecie - analityka danych

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie [Aula Roberta Schumana, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa] odbyła się XI Konferencja Naukowa z cyklu Bezpieczeństwo w Internecie. Konferencja była poświęcona analityce danych. Głównymi organizatorami są Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Naukowe Centrum Prawno-Informatyczne.

Szczegóły nt. konferencji na stronie internetowej: https://ncpi.org.pl/

Czytaj więcej

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Zarząd sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej"

Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zatytułowanej "Zarząd sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej". Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2019 roku w Auli im. Jana Pawła II UKSW przy ulicy Dewajtis 9 w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zapraszamy do udziału!

Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Naukowej pt. „Rzymskie korzenie współczesnych instytucji prawnych”

Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Rzymskie korzenie współczesnych instytucji prawnych”, która odbędzie się 24 maja 2019 r. w Auli Głównej im. Roberta Schumana w  budynku "Audytorium Maximum" Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Wóycickiego 1/3.

Program konferencji

Zaproszenie na II Konferencję naukową pt. "Wyzwania innowacyjności dla ekonomii i prawa w ochronie zdrowia"

Zapraszamy na II Konferencję naukową „Wyzwania innowacyjności dla ekonomii i prawa w ochronie zdrowia”, która odbędzie się w dniu 21 maja 2019 r. Organizatorami konferencji jest Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Katedra Ekonomii Stosowanej Kolegium Zarządzania i Finansów, SGH w Warszawie.
Szczegółowe informacje w tym formularz do rejestracji znajdują się pod linkiem: http://kpaist.uksw.edu.pl/ii-konferencja-naukowa-wyzwania-innowacyjnosci...Czytaj więcej

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową "200 lat ze spółką akcyjną, czyli polskie doświadczenia w recepcji spółki akcyjnej”

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "200 lat ze spółką akcyjną, czyli polskie doświadczenia w recepcji spółki akcyjnej”, organizowanej przez Katedrę Prawa Gospodarczego Prywatnego WPiA UKSW, która odbędzie się 15 maja 2019 r. w godz. 9:30-15:00 na WPiA UKSW ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa bud. 21, Aula Schumana.

Agenda konferencji

Czytaj więcej

Zaproszenie na XVI Bielańskie Kolokwium Karnistyczne

Szanowni Państwo, w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową - XVI Bielańskie Kolokwium Karnistyczne pt. "Środki zabezpieczające", która odbędzie się 22 maja 2019 roku w Auli Głównej im. Roberta Schumana w  budynku "Audytorium Maximum" Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Wóycickiego 1/3.  Szczegóły na temat konferncji wraz z formularzem rejestracyjnym pod linkiem.

Zaproszenie na konferencję naukową "Korzenie i owoce. Prawo rzymskie a współczesne prawo publiczne"

Zapraszamy na konferencję naukową Korzenie i owoce. Prawo rzymskie a współczesne prawo publiczne  organizowaną przez Kadrę Prawa Rzymskiego Wydziału Prawa i Administracji UKSW i Katedrę Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego Wydziału Prawa i Administracji UKSW, która odbędzie się w dniu 9 maja 2019 r. UKSW, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21, s. 106. Udział w konferencji jest bezpłatny. Program (LINK PONIŻEJ)
http://kpaist.uksw.edu.pl/konferencja-korzenie-i-owoce-prawo-rzymskie-a-wspolczesne-prawo-publiczne/

Czytaj więcej

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach