Wydział Prawa i Administracji UKSW zaprasza:


 

 

Szanowni Państwo, 
 
Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego WPiA UKSW już po raz czwarty organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową Leki biologiczne - aspekty prawne. Tegoroczna edycja odbędzie się 2 grudnia (poniedziałek) w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tematem przewodnim konferencji będzie próba znalezienia odpowiedzi na pytanie Jakie działania systemowe należy podjąć aby zwiększyć dostęp do leczenia biologicznego w Polsce?
 
Dzięki otrzymywanym od Państwa życzliwym opiniom, wiemy, że ostatnia edycja konferencji spotkała się z Państwa pozytywnym przyjęciem.  Dołożymy starań, aby najbliższe spotkanie obfitowało w interesujące wystąpienia, ożywcze dyskusje oraz przyjazną, wymianie poglądów, atmosferę.
 
Na przestrzeni ostatniego roku, problematyka leków biologicznych dość często gościła w przestrzeni publicznej.  Między innymi w czerwcu bieżącego roku ukazała się publikacja Leczenie biologiczne a prawa pacjenta, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Niemniej jednak w dalszym ciągu, pomimo podejmowanych dyskusji i apeli, dostęp do leczenia biologicznego w Polsce nie jest satysfakcjonujący. Celem konferencji jest próba znalezienia rozwiązań, które bieżacą sytuację mogłyby zmienić.
 
Zachęcamy do udziału w konferencji. Mamy nadzieję, że przygotowana agenda konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem.
 
Jak co roku, liczymy na Państwa obecność, mając nadzieję na owocne dyskusje.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu  za pośrednictwem poczty elektronicznej.  
 
Konferencja odbywa się w wyniku realizacji projektu badawczego nr 2017/25/N/HS5/01505 finansowego ze środków Narodowego Centrum Nauki.
 
Z poważaniem
 
dr hab. Marek Świerczyński, prof. UKSW
dr Zbigniew Więckowski
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach