Master in International Relations

Pracownicy WPiA UKSW na międzynarodowej konferencji "GIS ODYSSEY”

W dniach 10-14 września br. w Perugii (Umbria, Włochy) grupa pracowników Wydziału Prawa i Administracji UKSW w składzie: prof. dr hab. Marek Michalski (Dziekan Wydziału), i dr hab., prof. UKSW, Grażyna Szpor, dr Kamil Czaplicki, dr Wojciech Federczyk, dr Katarzyna Roszewska i dr Aleksandra Syryt, uczestniczyła w jubileuszowej 25. międzynarodowej konferencji naukowej Geographic Information Systems Conference and Exhibition „GIS ODYSSEY”, której publikacje są indeksowane w bazie Web of Science.

Przedmiotem obrad były między innymi tematyka dotycząca ochrony prawa do prywatności i danych osobowych w kontekście informacji przestrzennej, a także zagadnienia związane z procesami inwestycyjnymi.

Wyniki badań prezentowanych podczas konferencji zostały zaprezentowane w publikacji znajdującej się pod adresem http://www.gis.us.edu.pl/index.php/past-gis-conferences/251-gis-odyssey-2018.