XII Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo w Internecie – Cyberpandemia

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII. Konferencji Naukowej Bezpieczeństwo w Internecie – Cyberpandemia, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2020 r. w formule online.

PROGRAM KONFERENCJI

Przedmiotem debaty z udziałem wybitnych ekspertów, teoretyków i praktyków są kolejno problemy cyberbezpieczeństwa w wymiarze międzynarodowym [sesja 1] i militarnym [sesja 2], w sektorze prywatnym [sesja 3] i publicznym [sesja 4] a także odrębnie cyberbezpieczeństwo w medycynie [sesja 5], zwalczanie cyberprzestępczości [sesja 6], edukacja dla cyberbezpieczeństwa w czasie pandemii [sesja 7] oraz innowacyjność w czasach pandemii [sesja 8].

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Wymagana jest rejestracja poprzez formularz rejestracyjny.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Na konferencję zapraszają organizatorzy: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Naukowe Centrum Prawno-Informatyczne oraz Sektorowa Rada ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo.

Więcej szczegółow na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie https://ncpi.org.pl/