Gratulacje dla dr Piotra Burczaniuka

Miło nam poinformować, iż pracownik naszego wydziału dr Piotr Burczaniuk, adiunkt w Katerze Teorii i Filozofii Prawa, postanowieniem Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego z dnia 14 lipca 2022 r. został odznaczony Odznaką Honorową za Zasługi dla Legislacji. Uroczystego wręczenia odznaki dokonał w dniu 29 lipca 2022 r. Prezes Rządowego Centrum Legislacji Pan dr hab. Krzysztof Szczucki.

Odznaczenie zostało nadane za szczególne zasługi położone przez Pana dr Piotra Burczaniuka na rzecz legislacji, w tym za osiągnięcia w pracy naukowej i badawczej dotyczącej zagadnień legislacji, prowadzonej zarówno w ramach działalności uniwersyteckiej oraz związanej z wykonywaniem zadań legislacyjnych w urzędach administracji publicznej.

Serdecznie gratulujemy Panu Doktorowi życząc dalszych  sukcesów.