Studenci i Doktoranci WPiA UKSW na III KONFERENCJI NAUKOWEJ ASCEA

W dniach 19-20 września 2024 roku Studenci oraz Doktoranci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie mieli zaszczyt uczestniczyć w III konferencji ASCEA (Annual Scientific Conference of Central European Academy), która odbyła się w Budapeszcie. Konferencja przyciągnęła wielu młodych badaczy z państw Europy Środkowej, stając się doskonałą platformą do dzielenia się wiedzą, doświadczeniami i różnorodnymi poglądami na tematy prawnicze. Nasi Uczestnicy mieli możliwość przedstawienia swoich referatów i zaangażowania się w debaty akademickie, co pozwoliło im nie tylko pogłębić wiedzę, ale również zbudować cenne relacje z zagranicznymi naukowcami.

Serdeczne gratulacje kierujemy do naszych utalentowanych Studentów, którzy godnie reprezentowali UKSW na arenie międzynarodowej. Wyrazy podziękowania składamy także na ręce Prodziekana, Prof. Marcina Wielca, Prodziekana, dr. Zbigniewa Więckowskiego oraz dr. Bartłomieja Oręziaka za ich nieocenione wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie oraz wsparcie uczestników konferencji.

W skład zespołu studentów wchodzili: Agata Wróbel, Karol Rogala, Faustyna Zabielska, Zofia Wielgórska, Maria Szczekało oraz Wiktoria Zwolińska.

Zespół doktorantów tworzyli: Łukasz Sitkowski, Jędrzej Grabowski oraz Tomasz Bojanowski.

Cieszymy się, że nasi przedstawiciele mieli możliwość wzięcia udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu, które bez wątpienia przyczyni się do ich dalszego rozwoju naukowego oraz kariery zawodowej.

09 października 2024