Przejdź do treści

Od roku akademickiego 2021/2022 Uchwałą Nr 29/2021 Senatu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z dnia 22 kwietnia 2021 r. w sprawie przyporządkowania kierunku Stosunki i prawo międzynarodowe studia pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim do dyscypliny naukowej i ustalenia programu studiów oraz Uchwałą Nr 30/2021 Senatu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z dnia 22 kwietnia 2021 r. w sprawie przyporządkowania kierunku Stosunki i prawo międzynarodowe studia drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim do dyscypliny naukowej i ustalenia programu studiów, powstał kierunek Stosunki i prawo międzynarodowe  (I i II stopnia).


Szanowni Państwo Studenci kierunku Stosunki i prawo międzynarodowe I stopnia, Stosunki i prawo międzynarodowe II stopnia,
 
W związku z problemami kadrowymi w Dziekanacie od dnia 10 pażdziernika br. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu Dziekanatu:
– preferowany kontakt mailowy na adres stosunki.miedzynarodowe@uksw.edu.pl;
– podania należy składać poprzez USOSweb.
 
Państwa podania i zgłaszane sprawy będą realizowane w kolejności, czas oczekiwania na rozpatrzenie podań będzie dłuższy.
Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.


REJESTRACJA NA ZAJĘCIA SEMESTRU ZIMOWEGO 2022/23

Rejestracja na zajęcia semestru zimowego dla kierunku STOSUNKI I PRAWO MIĘDZYNARODOWE I i II STOPNIA  rozpocznie się 30 września 2022 r.  o godz. 9:00 i potrwa do 21 października 2022 r. do godz. 23:59.

Rejestrują się Państwo za pośrednictwem USOSweba, zgodnie z planem zajęć, który znajduje się na stronie internetowej WPiA.

Rejestracja na lektoraty dla I roku rozpocznie się 6 października 2022 r. , wcześniej między 3 a 5 października należy wypełnić test poziomujący. Szczegółowe informacje na stronie sjo.uksw.edu.pl Rejestracja na kontynuację lektoratu rozpocznie się 26 września i potrwa do 2 października 2022 r.

Wybierz interesujący Cię dział: