Przejdź do treści

Rejestracja na studia odbywa się poprzez system IRK.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji na studia w roku akademickim 2023-2024 odnajdą Państwo pod tym linkiem.

Informacje dotyczące terminów przyjmowania dokumentów na studia niestacjonarne odnajdą Państwo w zakładce ogłoszeń dla kandydatów.

Rekrutacja dodatkowa na kierunki stacjonarne Administracja 2 stopnia, Stosunki międzynarodowe 2 stopnia i Bezpieczeństwo w gospodarce cyfrowej odbędzie się we wrześniu 2023 roku w terminach wyznaczonych w harmonogramie rekrutacji.

Przyjmowanie dokumentów we wrześniowej turze rekrutacji odbędzie się w dniach 20-21 września 2023 r. w godz. 9.00-14.00.

Ogłoszenie wyników kwalifikacji dla kierunków stacjonarnych prowadzonych przez Wydział Prawa i Administracji UKSW w systemie IRK nastąpi dnia 20 lipca o godz. 14.00.

Przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych od zakwalifikowanych kandydatów na studia stacjonarne odbędzie się w dniach 21, 24, 25 lipca (I tura).

Nabór w ramach drugiej tury będzie prowadzony na kierunkach:

– Prawo

– Człowiek w cyberprzestrzeni

– Stosunki międzynarodowe (I stopnia)

– Administracja (I stopnia).

UWAGA: Kandydaci zakwalifikowani w I turze, którzy jednak nie złożyli dotychczas dokumentów, mogą to uczynić w dniach 26 i 27 lipca br. (środa-czwartek). 

Osoby zakwalifikowane na studia stacjonarne prosimy o zgłaszanie się z kompletem dokumentów do kampusu przy ul. Wóycickiego 1/3.

Harmonogram rekrutacji w 2023 roku jest dostępny również w pliku pdf: