Pracownicy naukowi WPiA

 

Dyżury pracowników WPIA UKSW 

Informacja o dyżurach Pracownikach znajduje się w zakładach poszczególnych Katedr

 

  1. Badowski MateuszMgr Mateusz Badowski, Katedra Prawa Informatycznego, m.badowski@uksw.edu.pl
  2. Będkowski-Kozioł Michałdr Michał Będkowski-Kozioł, Katedra Publicznego Prawa Gospodarczego, pok. 1751, m.bedkowski.koziol@uksw.edu.pl
  3. Białecki MarcinDr Marcin Białecki, Katedra Postępowania Cywilnego, pok. 1757, m.bialecki@uksw.edu.pl
  4. Błachnio AdamDr Adam Błachnio, Katedra Prawa Karnego, pok. 1721,  a.blachnio@uksw.edu.pl
  5. Buk KrzysztofDr Krzysztof Buk, Katedra Prawa Finansowego i Ekonomii,  k.buk@uksw.edu.pl urlop
  6. Buczkowski AdamMgr Adam Buczkowski, Katedra Prawa Dyplomatycznego i Dyplomacji Publicznej, pok. 1736, ajf.buczkowski@gmail.com
  7. Burczaniuk PiotrDr Piotr Burczaniuk, Katedra Teorii i Filozofii Prawa, pok. 1757,  p.burczaniuk@uksw.edu.pl
  8. Chromicka DorotaMgr Dorota Chromicka, Katedra Prawa Informatycznego, dorota@chromicka.eu urlop
  9. Chybalski PiotrDr Piotr Chybalski, Katedra Prawa Konstytucyjnego, pok. 1745,   p.chybalski@uksw.edu.pl
  10. Cichos KatarzynaDr Katarzyna Cichos, Katedra Prawa Dyplomatycznego i Dyplomacji Publicznej, pok. 1736,  k.cichos@uksw.edu.pl
  11. Cieślik ZiemowitDr Ziemowit Cieślik, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, pok. 1737, z.cieslik@uksw.edu.pl
  12. Czaplicki KamilDr Kamil Czaplicki, Katedra Prawa Informatycznego, pok.1756, k.czaplicki@uksw.edu.pl
  13. Czarnecki PawełDr Paweł Czarnecki, Katedra Prawa Pracy, pok. 1760,   p.czarnecki@uksw.edu.pl
  14. Czech KonradDr Konrad Czech, Katedra Prawa Międzynarodwego i Europejskiego, pok. 1735, kjc441@nyu.edu urlop
  15. Czepek JakubDr Jakub Czepek, Katedra Ochrony Praw Człowieka i Prawa Międzynarodowego Humanitarnego, pok. 1741B,  j.czepek@uksw.edu.pl
  16. Dąbrowska JustynaDr Justyna Dąbrowska, Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego, pok. 1708,   j.dabrowska@uksw.edu.pl
  17. Drobek PiotrMgr Piotr Drobek, Katedra Prawa Informatycznego, pok. 1756  p.drobek@uksw.edu.pl
  18. Federczyk WojciechDr Wojciech Federczyk, Katedra Nauki Administracji i Ochrony Środowiska , pok. 1740, w.federczyk@uksw.edu.pl
  19. Frysztak MałgorzataDr Małgorzata Frysztak, Katedra Prawa Finansowego i Ekonomii, pok.1774, m.frysztak@uksw.edu.pl
  20. Fuchs DariuszDr hab. Dariusz Fuchs prof. uczelni, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzyanrodowego, pok. 1758,  d.fuchs@dariuszfuchs.pl
  21. Gałka KatarzynaMgr Katarzyna Gałka, Katedra Praw Człowieka i Prawa Międzynarodowego Humanitarnego, pok. 1739, p k.galka@uksw.edu.pl
  22. Gawron PrzemysławDr Przemysław Gawron, Katedra Powszechnej Historii Państwa i Prawa, pok. 1715, p.gawron@uksw.edu.pl
  23. Gawrysiak-Zabłocka AleksandraDr Aleksandra Gawrysiak-Zabłocka, Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego,  pok. 1755, a.gawrysiak.zablocka@uksw.edu.pl
  24. Gessel-Kalinowska vel KaliszDr hab. Beata Gessel Kalinowska vel Kalisz, Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego,  pok. 1708,  beata@gessel.pl urlop
  25. Gładoch MonikaDr hab. Monika Gładoch, prof. uczelni, Katedra Prawa Pracy, Kierownik, pok. 1766, gladoch_law@wp.pl
  26. Godek SławomirDr hab. Sławomir Godek, prof. uczelni, Katedra Historii Ustroju i Prawa w Polsce, pok.1715, s.godek@uksw.edu.pl
  27. Gołąb ŁukaszMgr Łukasz Gołąb, Katedra Publicznego Prawa Gospodarczego, pok.1738,  l.golab@uksw.edu.pl
  28. Góra DariuszDr hab. Dariusz Góra, prof. uczelni, pok. 1704, d.gora@uksw.edu.pl
  29. Granat MirosławProf. dr hab. Mirosław Granat, Katedra Prawa Konstytucyjnego, Kierownik Katedry, pok.1745, m.granat@uksw.edu.pl
  30. Graniszewski LeszekDr hab. Leszek Graniszewsk, prof. uczelni, pok. 1741 a, leszek.graniszewski@wp.pl
  31. Gryszczyńska AgnieszkaDr hab. Agnieszka Gryszczyńska, prof. uczelni, Katedra Prawa Informatycznego, pok. 1756, a.gryszczynska@uksw.edu.pl
  32. Grzelak-Bach KatarzynaDr Katarzyna Grzelak-Bach, Katedra Praw Człowieka i Prawa Międzynarodowego Humanitarnego, pok. 1739, katarzynagrzelakbach@gmail.com  k.grzelak-bach@uksw.edu.pl
  33. Hulicki MaciejDr Maciej Hulicki, Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego, pok. 1755, m.hulicki@uksw.edu.pl
  34. Jakubiak-Mirończuk AnetaDr Aneta Jakubiak-Mirończuk, Katedra Teorii i Filozofii Prawa, pok. 1757, a.mironczuk@uksw.edu.pl
  35. Jagieła MateuszMgr Mateusz Jagieła, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego pok. 1758, m.jagiela@gmail.com
  36. Jaśkowska MałgorzataDr hab. Małgorzata Jaśkowska, prof. uczelni, Katedra Postępowania Administracyjnego, m.jaskowska@uksw.edu.pl
  37. Jaśkowski MarekDr Marek Jaśkowski, Katedra Prawa Międzynarodowego i Europejskiego, pok. 1735, m.jaskowski@uksw.edu.pl
  38. Jaworski JacekDr hab. Jacek Jaworski, prof. uczelni, Katedra Postępowania Administracyjnego, pok. 1734, j.jaworski@uksw.edu.pl
  39. Kamińska RenataDr hab. Renata Kamińska, prof. uczelni, Katedra Prawa Rzymskiego, pok. 1716, r_kaminska@uksw.edu.pl
  40. Karbowska SylwiaMgr Sylwia Karbowska, Katedra Prawa Pracy, pok. 1760, s.karbowska@uksw.edu.pl
  41. Karska ElżbietaDr hab. Elżbieta Karska, prof. uczelni, Katedra Praw Człowieka i Prawa Międzynarodowego Humanitarnego, pok. 1726,  e.karska@uksw.edu.pl
  42. Klimaszewski MichałDr Michał Klimaszewski, Katedra Nauki Administracji i Ochrony Środowiska, Adiunkt, pok. 1740, michal.klimaszewski@adwokatura.pl
  43. Kohtamäki NataliaDr hab. Natalia Kohtamäki, prof. uczelni, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, pok. 1737,   n.kohtamaki@uksw.edu.pl
  44. Konieczna-Drzewiecka BeataDr Beata Konieczna-Drzewiecka, Katedra Prawa Informatycznego, pok. 1756, b.konieczna@uksw.edu.pl
  45. Kornat MarekProf. dr hab. Marek Kornat, pok. 1741b, m.kornat@uksw.edu.pl
  46. Kosek MirosławKs. dr hab. Mirosław Kosek, prof. uczelni, Katedra Prawa Rodzinnego i Prawa Nieletnich, pok. 1773, m.kosek@uksw.edu.pl
  47. Kotas-Turoboyska SławomiraDr Sławomira Kotas-Turoboyska, Katedra Postępowania Cywilnego, s.kotas@uksw.edu.pl
  48. Kotowski ArturDr hab. Artur Kotowski, prof. uczelni, Katedra Teorii i Filozofii Prawa, pok. 1720, Dyrektor Instytutu Nauk Prawnych, a.kotowski@uksw.edu.pl
  49. Kosonoga-Zygmunt JuliaDr Julia Kosonoga-Zygmunt Katedra Prawa Karnego, j.zygmunt@uksw.edu.pl
  50. Kułaga ŁukaszDr Łukasz Kułaga Katedra Prawa Międzynarodowego i Europejskiego, pok. 1735,  l.kulaga@uksw.edu.pl
  51. Kwiatkowski WojciechDr Wojciech Kwiatkowski, Katedra Prawa Konstytucyjnego Porównawczego i Współczesnych Systemów Politycznych, pok. 1733, wojciech-kwiatkowski@tlen.pl
  52. Lewicki ZbigniewDr hab. Zbigniew Lewicki, prof. uczelni, pok. 1704, z.lewicki@uksw.edu.pl
  53. Lipowicz IrenaProf. dr hab. Irena Lipowicz, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, pok. 1754,  i.lipowicz@uksw.edu.pl
  54. Loska ElżbietaDr hab. Elżbieta Loska, prof. uczelni, Katedra Prawa Rzymskiego, pok. 1716, e.loska@uksw.edu.pl
  55. Łuczak KonradDr Konrad Łuczak, Katedra Postępowania Administracyjnego, pok. 1734, k.luczak@uksw.edu.pl
  56. Majchrzak BartoszDr hab. Bartosz Majchrzak, prof. uczelni, Katedra Nauki Administracji i Ochrony Środowiska,  pok. 1740, b.majchrzak@uksw.edu.pl
  57. Majewski JarosławProf. dr hab. Jarosław Majewski, Katedra Prawa Karnego, pok. 1753, j.majewski@uksw.edu.pl
  58. Maksymiuk MagdalenaDr Magdalena Maksymiuk, Katedra Prawa Konstytucyjnego Porównawczego i Współczesnych Systemów Politycznych, pok. 1733,  maksymiuk.uksw@gmail.com
  59. Manikowski FilipDr Filip Manikowski, Katedra Postępowania Cywilnego, pok. 1772,  manikowski.filip@gmail.com
  60. Masło KrzysztofDr Krzysztof Masło, Katedra Ochrony Prawa Międzynarodowego i Europejskiego, pok. 1735,  k.maslo@uksw.edu.pl
  61. Maszkiewicz MariuszDr hab. Mariusz Maszkiewicz, Katedra Regionalnych Studiów Strategicznych, pok. 1704a, urlop
  62. Mędrzycki RadosławDr Radosław Mędrzycki, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, pok. 1737, r.medrzycki@uksw.edu.pl
  63. Michalski MarekProf. dr hab. Marek Michalski, Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego,  m_michalski@uksw.edu.pl
  64. Mik CezaryProf. dr hab. Cezary Mik, Katedra Prawa Międzynarodowego i Europejskiego, pok. 1753, c.mik@uksw.edu.pl
  65. Mikos-Sitek AgnieszkaDr Agnieszka Mikos-Sitek, Katedra Prawa Finansowego i Ekonomii, pok. 1774, a.mikos@uksw.edu.pl
  66. Morawska ElżbietaDr hab. Elżbieta Morawska, prof. uczelni, Katedra Ochrony Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego, pok. 1739, e.morawska@uksw.edu.pl
  67. Muszyński MariuszDr hab. Mariusz Muszyński, prof. uczelni, Katedra Prawa Dyplomatycznego i Dyplomacji Publicznej, pok. 1728,  m.muszynski@uksw.edu.pl
  68. Ocieczek GrzegorzDr Grzegorz Ocieczek, Katedra Postępowania Karnego,  g.ocieczek@uksw.edu.pl
  69. Oktaba RobertDr Robert Oktaba, Katedra Prawa Finansowego i Ekonomii, pok. 1774, r.oktaba@uksw.edu.pl
  70. Omyła MieczysławProf. dr hab. Mieczysław Omyła, Katedra Teorii i Filozofii Prawa, Profesor, pok. 1746, m.omyla@uksw.edu.pl
  71. Osuchowska MartaDr hab. Marta Osuchowska, prof. uczelni, Katedra Prawa Wyznaniowego i Konkordatowego, pok. 1734, m.osuchowska@uksw.edu.pl
  72. Pawłowski SzymonDr Szymon Pawłowski, Katedra Prawa Dyplomatycznego i Dyplomacji Publicznej, pok. 1736, s.pawlowski@uksw.edu.pl
  73. Pazdan JadwigaProf. dr hab. Jadwiga Pazdan, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego, pok. 1771,  jadwigapazdan@gmail.com
  74. Piskorz-Ryń AgnieszkaDr hab. Agnieszka Piskorz-Ryń, prof. uczelni, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, pok. 1737,  a.piskorz.ryn@uksw.edu.pl
  75. Płocha EwaMgr Ewa Płocha, Katedra Postępowania Karnego, 1704,   e.plocha@uksw.edu.pl
  76. Płudowski TomaszDr hab. Tomasz Płudowski, Katedra Amerykanistyki, pok. 1704, tomaszpludowski@yahoo.com
  77. Pogłódek AndrzejDr Andrzej Pogłódek, Katedra Prawa Konstytucyjnego Porównawczego i Współczesnych Systemów Politycznych, pok. 1733, a.poglodek@uksw.edu.pl
  78. Radomiński KonradMgr Konrad Radomiński, Katedra Prawa Informatycznego, k.radominski@uksw.edu.pl
  79. Rau MarcinDr Marcin Rau, Katedra Postępowania Karnego, m.rau@uksw.edu.pl
  80. Reda-Ciszewska AnnaDr Anna Reda-Ciszewska, Katedra Prawa Pracy, pok. 1760, a.reda@uksw.edu.pl
  81. Romanowski MarcinDr Marcin Romanowski Katedra Teorii i Filozofii Prawa, urlop
  82. Roszewska KatarzynaDr hab. Katarzyna Roszewska, prof. uczelni, Katedra Prawa Pracy, pok. 1766, k.roszewska@uksw.edu.pl
  83. Rzotkiewicz MarekDr Marek Rzotkiewicz, Katedra Prawa Międzynarodowego i Europejskiego, pok. 1735, m.rzotkiewicz@uksw.edu.pl
  84. Sikorski SebastianDr Sebastian Sikorski, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialanego, pok. 1737, 16.00-16.45 s.sikorski@uksw.edu.pl
  85. Skibińska EwaDr Ewa Skibińska, Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego, pok. 1708,  e.skibinska@uksw.edu.pl
  86. Słyk JerzyDr Jerzy Słyk Katedra Prawa Rodzinnego i Prawa Nieletnich, pok. 1773, j.slyk@uksw.edu.pl
  87. Stanik MariuszDr Mariusz Stanik Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego, pok. 1755, m.stanik.uksw@interia.pl
  88. Stojanowska WandaProf. dr hab. Wanda Stojanowska Katedra Prawa Rodzinnego i Prawa Nieletnich, pok. 1773, w.stojanowska@uksw.edu.pl
  89. Strzępek KamilDr Kamil Strzępek Katedra Prawa Dyplomatycznego i Dyplomacji Publicznej,0 strzepek@trybunal.gov.pl
  90. Syryt AleksandraDr hab. Aleksandra Syryt Katedra Prawa Konstytucyjnego, pok. 1745, a.syryt@uksw.edu.pl
  91. Szczepaniec MariaDr hab. Maria Szczepaniec, prof. uczelni, Katedra Prawa Karnego,  pok. 1731, m.szczepaniec@uksw.edu.pl
  92. Szczepanowska ElżbietaMgr Elżbieta Szczepanowska, Katedra Postępowania Cywilnego, pok.1772, e.szczepanowska@uksw.edu.pl
  93. Szczurowski TomaszDr Tomasz Szczurowski Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego,   pok. 1755, t_szczurowski@uksw.edu.pl
  94. Szmigiero MaciejDr Maciej Szmigiero, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, pok. 1737,  maciej.szmigiero@gmail.com
  95. Szmulik BogumiłDr hab. Bogumił Szmulik, prof. uczelni, Dziekan WPiA, Katedra Prawa Konstytucyjnego Porównawczego i Współczesnych Systemów Politycznych, Kierownik Katedry, Dziekan WPiA, pok. 1722, andersen@post.pl
  96. Szpor GrażynaProf. dr hab. Grażyna Szpor Katedra Prawa Informatycznego, Kierownik Katedry, pok. 1752, g.szpor@uksw.edu.pl
  97. Szymczykiewicz RolandMgr Roland Szymczykiewicz, Katedra Postępowania Karnego, pok.1720, roland.szymczykiewicz@wp.pl
  98. Szyrski MariuszDr hab. Mariusz Szyrski, prof. uczelni, Katedra Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego, Adiunkt hab., pok. 1737, m.szyrski@uksw.edu.pl
  99. Świerczyński MarekDr hab. Marek Świerczyński, prof. uczelni, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Międzynarodowego Prywatnego, pok.1758, m.swierczynski@uksw.edu.pl
  100. Święcicki WawrzyniecMgr Wawrzyniec Święcicki, Katedra Prawa Informatycznego, pok. 1756, dyżur: wtorek, 11.15-12.00   w.swiecicki@uksw.edu.pl
  101. Świtała KrzysztofDr Krzysztof Świtała, Katedra Prawa Informatycznego, pok. 1756, k.switala@uksw.edu.pl
  102. Tarwacka AnnaProf. dr hab. Anna Tarwacka, Katedra Prawa Rzymskiego, pok. 1732,   a.tarwacka@uksw.edu.pl
  103. Tchórzewski MateuszDr Mateusz Tchórzewski, Katedra Prawa Fiansowego i Ekonomii, pok. 1774, m.tchorzewski@uksw.edu.pl
  104. Trocka AnnaMgr Anna Trocka, Katedra Publicznego Prawa Gospodarczego, pok. 1738, a.trocka@uksw.edu.pl
  105. Warchałowski KrzysztofKs. dr hab. Krzysztof Warchałowski, prof. uczelni, Katedra Prawa Wyznaniowego i Konkordatowego, pok. 1731, k.warchalowski@uksw.edu.pl
  106. Waszczuk-Napiórkowska JolantaDr Jolanta Waszczuk-Napiórkowska Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego, pok. 1759, j.waszczuk@uksw.edu.pl
  107. Wesserling JanuszDr Janusz Wesserling Katedra Teorii i Filozofii Prawa, pok. 1757, j.wesserling@uksw.edu.pl
  108. Wielec MarcinDr hab. Marcin Wielec, Katedra Postępowania Karnego, pok. 1704, m.wielec@uksw.edu.pl
  109. Wielomski AdamProf. dr hab. Adam Wielomski, pok. 1741a, a.wielomski@uksw.edu.pl
  110. Więckowski ZbigniewDr Zbigniew Więckowski, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Międzynarodowego Prywatnego, pok. 1758, z.wieckowski@uksw.edu.pl
  111. Wilbrandt-Gotowicz MartynaDr hab. Martyna Wilbrandt - Gotowicz, prof. uczelni, Katedra Postępowania Administracyjnego, pok. 1734,  m.gotowicz@uksw.edu.pl
  112. Wilczek-Karczewska MagdalenaDr Magdalena Wilczek-Karczewska, Katedra Historii Ustroju i Prawa w Polsce, pok. 1715, m.wilczek.karczewska@uksw.edu.pl
  113. Zabłocki JanProf. dr hab. Jan Zabłocki Katedra Prawa Rzymskiego, pok. 1732, j.zablocki@uksw.edu.pl
  114. Zakrzewski Piotr DariuszDr Piotr Dariusz Zakrzewski, Katedra Prawa Karnego, pok. 1721, p.d.zakrzewski@uksw.edu.pl
  115. Zapadka PiotrDr hab. Piotr Zapadka, prof. uczelni, Katedra Prawa Finansowego i Ekonomii, p.zapadka@uksw.edu.pl
  116. Żarnowiec ŁukaszDr hab. Łukasz Żarnowiec, prof. uczelni, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego, pok. 1758,   l.zarnowiec@kancelaria-premium.pl
  117. Żylińska JustynaDr Justyna Żylińska, Katedra Prawa Karnego, j.zylinska@op.pl

 

Dyżury Doktorantów WPiA Sekretarze zobowiązani są zamieścić w zakładkach Katedr.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In memoriam  
 

Copyright © 2023 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach