Zapraszamy Studentów na Dzień Otwarty Aplikacji Radcowskiej – 21 maja 2024, godz. 15, w siedzibie OIRP. Każdy Student jest mile widziany

Jesteście zainteresowani karierą radcy prawnego? A może kończycie studia prawnicze i zastanawiacie się co dalej? Albo chcielibyście szczegółowo poznać wszystkie aspekty aplikacji radcowskiej?

Jeżeli tak, zapraszamy 21 maja 2024 r. o godz. 15:00 do siedziby Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, przy ul. Żytniej 15.

Podczas planowanego w tym terminie Dnia Otwartego Aplikacji Radcowskiej będzie można zgłębić nie tylko tajniki naszej aplikacji i zawodu radcy prawnego, ale również wygrać atrakcyjne nagrody!

Uczestnicy Dnia Otwartego Aplikacji Radcowskiej będą mogli dowiedzieć się m.in.:

• jakie metody są najlepsze do przygotowania się do egzaminu na aplikację radcowską,
  • jak wygląda sposób organizacji aplikacji i zajęć w Izbie warszawskiej,
  • jak można uzyskać stypendium dla osób, które rozpoczynają pierwszy rok aplikacji radcowskiej, obejmującego pełne pokrycie opłat rocznych i egzaminacyjnych,
  • co warto wiedzieć o prawie nowych technologii – jako jednej z przyszłościowych dziedzin, którą może zająć się radca prawny.

Uczestnicy będą mogli także wziąć udział w konkursowym quizie z nagrodami!

Majowe wydarzenie w Izbie warszawskiej będzie świetną ofertą nie tylko dla osób, które nie znają jeszcze OIRP w Warszawie, ale stanowić będzie również cenne uzupełnienie dla studentów, którzy brali udział w spotkaniach organizowanych na uczelni w ramach projektu „II Tydzień Akademicki – radca prawny na Twojej uczelni”.

Zapraszamy serdecznie, do zobaczenia!

15 maja 2024