Relacja z dnia organizacyjnego WPiA dla studentów niestacjonarnych

Szanowni Państwo,

12 października 2024 roku na Wydziale Prawa i Administracji UKSW odbył się dzień organizacyjny dla studentów studiów niestacjonarnych kierunku prawa i administracji. Wydarzenie było okazją do zapoznania się z Kolegium Dziekańskim, Panią Kierownik dziekanatu oraz Dyrekcją Instytutu Nauk Prawnych UKSW.

Każdy z członków Kolegium Dziekańskiego przedstawił się studentom, opowiedział o swoich obowiązkach oraz wskazał, w jakich sytuacjach można się do nich zwrócić. To cenne spotkanie pozwoliło studentom lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje wydział oraz z kim się kontaktować w przypadku pytań lub problemów.

Przewodnicząca Wydziałowej Rady Studentów WPiA przeprowadziła szkolenie z zakresu „Praw i Obowiązków Studenta”, które pomogło nowym studentom odnaleźć się w strukturach uczelni oraz zrozumieć swoje uprawnienia i zobowiązania. Ponadto, Pan Karol Rogala, przedstawiciel Centrum Wsparcia Studenta, opowiedział o możliwościach wsparcia, jakie oferuje Uniwersytet, podkreślając szeroki wachlarz inicjatyw, z których mogą korzystać studenci UKSW.

17 października 2024