Podziękowania dla Uczestników Obozu Naukowego na Helu

W dniach 13.08.2012r. – 24.08.2012r. członkowie Koła Naukowego Forum Prawa Publicznego oraz Koła Naukowego Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji UKSW wraz ze studentami Uniwersytetu Gdańskiego uczestniczyli w obozie naukowym na Helu pt. „Prawne uwarunkowania rozwoju gmin nadmorskich”.

Obóz zakończył się konferencją naukową w dniu 23 sierpnia pt. „Turystyczna informacja przestrzenna o gminach nadmorskich i obszarach morskich RP”. Efektem tegorocznego obozu naukowego jest stworzona przez studentów i pracowników naukowych aplikacja eFORT (elektroniczna mapa fortyfikacji Helu), która będzie przydatna turystom zwiedzającym Półwysep Helski.

Wszystkim uczestnikom obozu naukowego serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz włożoną w projekt pracę.

02 września 2012