III edycja Konkursu Arbitrażowego Lewiatan

Informujemy, iż Wydział Prawa i Administracji UKSW współuczestniczył w organizacji kolejnej już III edycji Konkursu Arbitrażowego Lewiatan, zaś prof. dr hab. Marek Michalski Dziekan Wydziału brał jako juror udział w finale Konkursu.

Zwyciężyła drużyna KAL 7 (ORA Katowice: Paweł Czuga, Maria Łabno, Joanna Zielińska). Drugie miejsce zajęła drużyna KAL 8 (ORA Warszawa: Ewelina Wętrys, Maciej Zaleśkiewicz), a trzecie drużyny KAL 20 (OIRP Kraków: Wiktor Iwański, Ariel Mucha, Mateusz Pacek) i KAL 12 (ORA Warszawa: Karolina Krzal, Magdalena Szeplik).

Najlepszymi mówcami zostali: Maciej Zaleśkiewicz (I miejsce, ORA Warszawa), Joanna Zielińska (II miejsce, ORA Katowice) oraz Ewelina Wętrys (III miejsce, ORA Warszawa).

Najlepsze pisma procesowe były autorstwa drużyn KAL 24 (I miejsce, OIRP Wrocław: Ewa Knapińska, Joanna Lentka, Anna Miniewicz; ORA Wrocław: Aleksandra Krawczyk), KAL 3 (II miejsce, OIRP Warszawa: Anna Maria Szczepankowska, Marcin Michalik) oraz KAL 19 (III miejsce, ORA Warszawa: Lena Marcinoska, Maciej Ławnicki).

22 maja 2014