II edycja studiów podyplomowych „Business Law”

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UKSW prof. dr hab. Marek Michalski zaprasza na II edycję studiów podyplomowych „Business Law”.

W dzisiejszych czasach znajomość prawa gospodarczego jest niezbędnym elementem funkcjonowania każdej Instytucji. Dotyczy to także pracowników niebędących prawnikami – a może zwłaszcza ich. Oferowane przez Wydział Prawa i Administracji UKSW studia podyplomowe „Business Law” wypełniają tę potrzebę rynkową.

Dwusemestralne studia podyplomowe „Business Law” są adresowane przede wszystkim dla pracowników instytucji publicznych niebędących prawnikami. Celem studiów jest uzyskanie kompendium wiedzy na temat prawa gospodarczego w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, prawa prowadzenia działalności gospodarczej, prawa konkurencji i konsumentów, prawa rynku finansowego, a także elementów ekonomii i finansów.

Szczegółowe informacje na temat studiów i ich programu znajdują się na stronie WPiA UKSW w zakładce Studia Podyplomowe

01 września 2015