CwC laureatem prestiżowego konkursu

Jest nam bardzo miło poinformować, że kierunek „Człowiek w cyberprzestrzeni” został wyróżniony w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”, którego organizatorem merytorycznym jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, uzyskując prestiżowy certyfikat akredytacyjny. Co cieszy szczególnie, kierunek „Człowiek w cyberprzestrzeni” uzyskał również Certyfikat Nadzwyczajny: „Lider Jakości Kształcenia”, znajdując się w ścisłym gronie kierunków studiów, które otrzymały najwyższą liczbę punktów rankingowych przyznanych przez Komisję Ekspercką.

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się w dniu 10 marca 2020 r. w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie koło Warszawy. W imieniu Wydziału Prawa i Administracji UKSW certyfikat odebrał dr Maciej Hulicki, kierownik kierunku „Człowiek w Cyberprzestrzeni”.

10 marca 2021