Podwójny sukces studentów Koła Naukowego Prawa Prywatnego, działającego przy Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego

Z radością informujemy, że w dniu 10 stycznia 2014 r. grupa studentów UKSW działająca w ramach Koła Naukowego Prawa Prywatnego zajęła III miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu symulacji rozpraw sądowych pt: ?Student prawa w Wydziale Cywilnym Sądu”, organizowanego przez Podkarpackie Centrum Edukacji Prawnej oraz Uniwersytecką Poradnię Prawną, działającą przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ponadto, Jury w uzasadnieniu przyznało zespołowi również pierwsze miejsce za grę aktorską. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

15 grudnia 2022