Dwie nagrody dla Pana dr hab., prof. UKSW Marka Świerczyńskiego w  XIII edycji konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej, ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.

Z radością informujemy, że w XIII edycji konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej, ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r., dwie nagrody w kategorii praca habilitacyjna, od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, otrzymał dr hab. Marek Świerczyński (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) za pracę habilitacyjną ?Naruszenie prawa własności intelektualnej w prawie prywatnym i międzynarodowym?.

Link do strony internetowej: http://www.uprp.pl/wyniki-xiii-edycji-konkursu-na-najlepsza-prace-naukowa-na-temat-wlasnosci-intelektualnej-ogloszonego-przez-urzad-patentowy-rzeczypospolitej-polskiej-w-2015-r/Lead02,60,13910,7,index,pl,text/

Serdecznie gratulujemy.

15 grudnia 2022