Międzynarodowa Konferencja Naukowa – „Legal responses of migration challenges – View of Young Researchers”

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do uczestnictwa biernego w trzeciej edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, podczas której młodzi naukowcy mają szansę przedstawić swoje wyniki badań przed gronem ekspertów rangi międzynarodowej.

Komitet naukowy skupia wybitnych specjalistów z całej Europy:

Prof. Marcin Wielec (Polska), Prof. Davor Derencinovic (Chorwacja), Prof. Paweł Sobczyk (Polska), Prof. János Ede Szilágyi (Węgry), Prof. Cristian Mihes (Rumunia), Prof. Tímea Barzó (Węgry), Prof. Zombory Katarzyna (Węgry), Prof. Frane Staničić (Chorwacja), Prof. Erika Csemáné Váradi (Węgry), Prof. Nóra Béres (Węgry), Prof. Dalibor Đukić (Serbia), Prof. Samo Bardutzky (Słowenia), Prof. Gregor Maučec (Słowenia), Prof. Katarína Šmigová (Słowacja), Prof. Ľudmila Elbert (Słowacja), Prof. Fábián Gyula (Rumunia), Prof. Kateřina Frumarova (Czechy), Prof. David Sehnálek (Czechy), dr Mateusz Tchórzewski (Polska), dr Bartłomiej Oręziak (Polska).

Tegoroczna konferencja, zatytułowana Legal responses of migration challenges – View of Young Researchers, odbędzie się 15 września 2023 r. o godz. 10:00 w formie online.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku IWS, gdzie będą publikowane wszystkie informacje. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia poprzez naszą relację na żywo na Facebooku. Link do transmisji będzie dostępny dzień przed konferencją na stronie wydarzenia.

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://fb.me/e/63ks96Pux

Wydarzenie organizowane jest w ramach Central European Professors’ Network, koordynowanej przez Akademię Środkowoeuropejską (Central European Academy).

Konferencja stanowi wydarzenie upowszechniające dra Bartłomieja Oręziaka w ramach grupy badawczej „Migration Challenges – Legal Responses”, prowadzonej przez prof. Marcina Wielca w ramach projektu Central European Professors’ Network.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Katedra Postępowania Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

10 września 2023