Zaproszenie do udziału w webinarium: “Rule of law in public administration (in the light of the Handbook for Monitoring Administrative Justice OSCE – ODIHR)”

Serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów WPiA do udziału w webinarium na temat praworządności w administracji publicznej, które poprowadzi dr hab., prof. ucz. Bartosz Majchrzak (kierownik Katedry Nauki Administracji i Ochrony Środowiska WPiA UKSW).

Termin: 19 stycznia 2024 r., godz. 14.00.

Miejsce: platforma MsTeams – link do zespołu o nazwie Rule of Law in public administration: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3aPmPgdV8Gs3Ek79Y9M3LCSjw1kKmEp_-sFmDcIYALcAw1%40thread.tacv2/conversations?groupId=f8857a39-5b58-4bc6-83e2-f46d3c1eb2f1&tenantId=12578430-c51b-4816-8163-c7281035b9b3 (organizator prosi o wcześniejsze wysłanie prośby o dołączenie do zespołu, najpóźniej do dnia 18 stycznia, z uwagi na konieczność uprzedniego przesłania informacji dotyczącej ochrony prywatności).

Język webinarium: ANGIELSKI

Plan webinarium: prezentacja otwierająca dr hab. Bartosza Majchrzaka dotycząca znaczenia pojęcia ‘praworządności w administracji publicznej’, jej źródeł prawno-międzynarodowych oraz standardów sprawiedliwego procesu sądowo-administracyjnego, Q&A.

Wydarzenie jest organizowane w ramach the Central European Professors’ Network, koordynowanej przez the Central European Academy.

Informacja dla Uczestniczek i Uczestników: webinarium będzie nagrywane, a Uczestniczki i Uczestnicy zostaną poproszeni o podpisanie i przekazanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez the Central European Academy (Uniwersytet w Miszkolc, Węgry).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: b.majchrzak@uksw.edu.pl

11 stycznia 2024