Oferta międzynarodowych studiów doktoranckich W Central Euroepan Academy

Szkoła Doktorska Central European Academy ma przyjemność ogłosić nowy czteroletni anglojęzyczny program studiów doktoranckich o nazwie Central European Comparative Law. Wysoki poziom merytoryczny programu zapewnia uznana międzynarodowa kadra dydaktyczna z regionu Europy Środkowej.

Główne etapy programu doktoranckiego: Cały okres studiów doktoranckich wynosi 8 semestrów. Studenci muszą zgromadzić co najmniej 240 punktów kredytowych przez cały okres studiów, aż do końca 8. semestru. Studenci muszą zdać złożony egzamin pod koniec 4. semestru. Do tego czasu muszą zebrać co najmniej 120 punktów kredytowych (w tym okresie muszą ukończyć kursy podstawowe – 120 punktów kredytowych można zebrać za pomocą kursów i działalności badawczej).

Central European Academy gwarantuje stypendium wszystkim osobom przyjętym na studia doktoranckie.

Więcej informacji na temat studiów można znaleźć pod linkiem.

25 marca 2024